Přidej se k nám (Momentálně probíhá)

27 Březen, 2015
Dobrovolnictví United Vision

» Více informací

Zajímáš se o dobrovolnictvívzdělávání anebo ochranu přírodyMáš chuť se setkávat s lidmi s podobnými zájmy? Napiš nám na info@united-vision.org.


STAŇ SE ČLENEM TÝMU

Máš zkušenosti z PR či online marketingu, které bys rád využil pro dobrou věc? Rád píšeš a nemáš se kde realizovat? Máš jiný nápad, jak se zapojit? Dej nám vědět, co by tě bavilo nebo zajímalo na info@united-vision.org anebo mrkni na tipy níže, zda tam najdeš něco, s čím bys nám v případě zájmu mohl pomoci.

  • Bavilo by tě psát blog nebo pravidelně sdílet nějaké zajímavosti z oblasti dobrovolnictví, vzdělávání a ochrany přírody na našich sociálních sítích a budovat tam komunitu? Každá síť je jiná a vyžaduje samostatnou péči a my na to bohužel nemám čas.
  • Jsi odborník na SEO, webovou analytiku nebo kódíš šablony? Máme spoustu nápadů na zlepšení webu, které vyžadují zásah do kódu a netroufáme si na ně. V Google Analytics bychom zase potřebovali pomoc nastavit smysluplné dashboardy, ověřit si zda správně interpretujeme data a mezery máme i v SEO…
  • Máš čas a chuť projít tematicky podobně zaměřené online i offline magazíny a dát dohromady rubriky a kontakty, kam bychom mohli posílat články a tiskové zprávy? Také by bylo fajn vytvořit seznam cestovatelských festivalů, na které by se naši dobrovolníci mohli hlásit a přednášet na nich.
  • Vyznáš se v právu, daních nebo účetnictví? NOZ, GDPR…občas se v té změti novinek ztrácíme a ocenili bychom někoho, s kým bychom se mohli poradit.
  • Moc vděční bychom byli i za korektury textů na webu a občasnou výpomoc s překlady.

 

 United Vision