Přidej se k nám

27 Březen, 2015
Kids in Calakmul

» Více informací

Zajímáš se o Latinskou Ameriku nebo rozvojová studia? Máš chuť se setkávat s lidmi s podobnými zájmy? Chceš se zapojit do našeho projektu v České republice nebo podpořit náš nápad? Napiš nám na info@united-vision.org. Těšíme se na spolupráci s jednotlivci, ale také s univerzitami, firmami a dalšími institucemi.


ZAPOJ SE JAKO DOBROVOLNÍK V ČR

Máš zkušenosti z PR či online marketingu, které bys rád využil pro dobrou věc? Máš jiný nápad, jak se zapojit? Dej nám vědět, co by tě bavilo nebo zajímalo na info@united-vision.org anebo mrkni na tipy níže, zda tam najdeš něco, s čím bys nám v případě zájmu mohl pomoci.

  • Jsi odborník na SEO, webovou analytiku nebo kódíš šablony? Máme spoustu nápadů na zlepšení webu, které vyžadují zásah do kódu a netroufáme si na ně. V Google Analytics bychom zase potřebovali pomoc nastavit smysluplné dashboardy, ověřit si zda správně interpretujeme data a mezery máme i v SEO…
  • Máš čas a chuť projít tematicky podobně zaměřené online i offline magazíny a dát dohromady rubriky a kontakty, kam bychom mohli posílat články a tiskové zprávy? Také by bylo fajn vytvořit seznam cestovatelských festivalů, na které by se naši dobrovolníci mohli hlásit a přednášet na nich.
  • Moc vděční bychom byli i za korektury textů na webu a občasnou výpomoc s překlady.
  • Bavilo by tě spravovat náš G+ nebo Pinterest nebo pravidelně sdílet nějaké zajímavosti z Latinské Ameriky na našem Twitteru a budovat tam komunitu? Každá sociální síť je jiná a vyžaduje samostatnou péči a my na to bohužel nemám čas.
  • Vyznáš se v právu, daních nebo účetnictví? NOZ, GDPR…občas se v té změti novinek ztrácíme a ocenili bychom někoho, s kým bychom se mohli poradit.

PODPOŘ NAŠI ORGANIZACI FINANČNĚ ČI MATERIÁLNĚ

Zaujaly tě myšlenky United Vision? Chtěl bys finančně či materiálně podpořit naši organizaci či přímo dobrovolníky odjíždějící na misi do Latinské Ameriky a spojit své jméno nebo jméno své firmy s atraktivním projektem s vysokým mediálním potenciálem? Kontaktuj nás na info@united-vision.org. Těšíme se na spolupráci s firmami, obcemi, institucemi i jednotlivci či neformálními uskupeními sympatizantů, kteří se rozhodnou podpořit jakoukoliv formou naši organizaci či přímo dobrovolníky vysílané do terénu.

Jako čistě dobrovolnická organizace máme zájem především o vyřazené notebooky, telefony, tiskárny, kopírky a jiná kancelářská zařízení, dále také o cestovní a outdoorové vybavení pro naše dobrovolníky.

Přispěvatelům nabízíme medializaci při všech formách propagace činnosti United Vision: webové stránky, sociální sítě, besedy pro veřejnost, články v tisku a ostatní mediálně prezentační aktivity. Firmám a ostatním institucím nabízíme také uspořádání přednášky na téma rozvoje venkova, dobrovolnictví a Latinské Ameriky přímo v jejich sídle.


STAŇ SE ČLENEM VYSÍLAJÍCÍ KOMUNITY

Je ti sympatický některý z našich dobrovolníků? Chtěl bys ho v jeho misi podpořit? Ozvi se nám na info@united-vision.org a staň se součástí jeho vysílající komunity. Vysílající komunita se skládá z osobních sponzorů dobrovolníka, kteří se rozhodnou finančně přispět na jeho misi.

I když je strava a ubytování v místě působení hrazeno partnerskou organizací, pohybují se celkové náklady na pobyt jednoho dobrovolníka kolem 40 000 Kč (letenka, očkování, hygienické potřeby, lokální SIM karta atp.). Každý člen vysílající komunity tak může svým příspěvkem dobrovolníkovi snížit jeho vlastní finanční investici. Dobrovolník se za to zavazuje podávat skrze blog informace o průběhu své mise (články, fotky, videa), což jeho osobním sponzorům zajišťuje perfektní zpětnou vazbu a přehled o tom, jak jimi podpořený dobrovolník pracuje přímo v terénu. Je dobrým zvykem, že dobrovolník po návratu zorganizuje také prezentaci či besedu, na kterou jsou přednostně zváni právě členové jeho vysílající komunity.

Sponzorem dobrovolníka nemusí být nutně jen jednotlivec, ale třeba i kolektiv zaměstnanců, studentů, firma, sportovní klub, vzdělávací instituce, obec apod. Členové vysílajících komunit jednotlivých dobrovolníků jsou v případě souhlasu uveřejňováni na blogu dobrovolníka a webu United Vision.


ZORGANIZUJ PROMÍTÁNÍ

Učíš ve škole? Pracuješ v knihovně, kulturním domě, informačním středisku či jinde, kde jsou vhodné prostory nebo lidi, které by mohla naše práce zajímat? Pomoz nám uspořádat promítání fotografií spojené s přednáškou a diskusí k tématu rozvoje venkova, dobrovolnictví a Latinské Ameriky.


DEJ O NÁS VĚDĚT SVÝM ZNÁMÝM

Víš o někom, koho by naše aktivity mohly zajímat? Máš kontakty v rádiu, televizi či tištěných médiích?  Znáš nějaké komunity v Latinské Americe, kde by mohli mít zájem o výuku angličtiny? Dej jim o nás vědět. Upozorni na nás na sociálních sítích, webu a dalších informačních kanálech…


SLEDUJ NÁS NA FACEBOOKU

Chceš mít přehled o našich akcích? Máš zájem pravidelně dostávat novinky a tipy na události s tematikou Latinské Ameriky? Staň se našim fanouškem a sleduj nás na Facebooku United Vision.

 United Vision